משלוח חינם עם כל קניה

June 01, 2017

כל קולקציה  חדשה של Ripple  מתחילה במחקר. אנחנו עוברים על כל הפריטים של ריפל שאתן הכי אהבתן  ופריטים שאנחנו חושבים שאפשר לשפר ולעשות אפילו טוב יותר... וכך מתחיל תהליך העבודה על הקולקציה הבאה.
הצעד הראשון של יצירת פריט חדש יהיה החיפוש אחר הבד המושלם. טבעי, רך, בדיוק כמו שאת אוהבת. יש פעמים בהם  אנחנו מוצאים צבע חדש המתאים לנו בול, ולפעמים הבד נצבע בצביעה טבעית מיוחדת.
השלב הבא יהיה ליצור את הגזרה, לתפור את הסאמפלים הראשוניים ולנסות אותם בעצמנו יחד עם יוגים נוספים.
תהליך זה כולל:
* לבישת הפריטים למגוון התירגולים בשביל לבדוק את פונקציונליות הגזרות והנוחות שלהם בשלל האסאנות והפעילויות.
 *כביסות בדרגות חום שונות ומוצרי כביסה שונים בכדי לוודא שאיכות הצבעים ועמידות הבד מחזיקים לאורך זמן. כל זאת על מנת שתוכלי ליהנות מבגדי היוגה של ריפל למשך זמן רב.
בעונה זו אנו שמחים להציג 3 דגמים חדשים:
אחרי ההצלחה הגדולה של האוברול שלנו מהעונה הקודמת, יצרנו העונה את אותו האוברול בגרסת המכנסיים הקצרים. האוברול הינו שילוב של גופיית האיקס שלנו עם מכנסי הכיס הקצרים שבאזור המותן ישנה חגורה אלסטית רחבה השומרת על האוברול במקום לאורך התרגול. מגיע בטווח מידות  S-M-L ובשני הרכבי בדים: מודל ב שחור / כחול נייבי/ פלדה וכותנת סטון ווש באפור בהיר או כהה.
עוד שני פריטים חדשים הן גופיות וגוזיות הדאבל איקס שלנו שכבר מסתמנות כלהיט החדש של ריפל.
איקס כפול ומרענן בגב, ומחשוף ווי מחמיא שיראה טוב על מרבית מבני הגוף.
ואם את, כמונו, אוהבת את מראה השכבות, אל תהססי לשלב עם גופיית גב פתוח מהעונה הקודמת, או פריטי האיקס הקדומים שלנו.
גם את הגוזיה וגם את הגופיה ניתן לרכוש במידות  S-M-L, מהרכב בד מודל וורוד פודרה (כן, יש לנו צבע חדש!) / כחול נייבי/ שחור / וכותנה סטון ווש בחימר/ אפור כהה.
אז עכשיו כל מה שנשאר לך זה להחליט מה יהיו הפריטים הנחרשים אצלך בארון…